Links News Contact Us City Hall Privacy Terms FAQ Add feedback Invite Friends Bookmark Send eCard tyBit Mail Partners
Home Messages Videos Music Photos Blogs Events Polls
October 13, 2017October 13, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Brazilská hvězda Ronaldo řekla: AC Milán bude v příští sezóně silnější, Ale tato sezona do prvních čtyř velmi obtížných. "Myslím, že AC Milan bude příští rok silnější." Řekl Dámské Fotbalové Dresy Ronaldo v rozhovoru pro DiMazio.

 

" V této sezóně, Je těžké se dostat do Ligy mistrů, Ale pro tým s historií AC Milán, Všechno je možné. "

 

" Když jsem hrál v AC Milan, Naprosto jsem si nemyslel, Berlusconi a Moratti budou prodávat své kluby. Když jsem hrál za Dres AC Milan, Jsem velmi šťastný, Počkáme a uvidíme. "

 

 

TagsTags:  
September 27, 2017September 27, 2017 Add comment3 comments Uncategorized Uncategorized

Paulini prokázal, že jeho hodnota 40 milionů eur není nerealisticky vysoká, Vyhrál také uznání týmů Dámské Fotbalové Dresy Barcelona, Dennis - Suarez mu připustí.

 

V rozhovoru, Suarez byl požádán o pochopení Paulina, Řekl, že začátek kritiky Pavla je nespravedlivý: " Není fér být kritizován za Paulina, Zvláště když odešel Nemal, Právě dorazil do týmu. Obvykle se dívám na hru, Neviděl jsem Super, Ale v brazilském národním týmu můžeme vidět sílu Paula. Je to velmi silné tělo hráče, Přinesl nám obranu a tvrdost. Jeho výkon na polním poli je jako zvíře. "

 

" Jenom pozorujte, jak ho fotbal pozná, Protože je absolutním hlavním brazilským týmem, Někdy také sloužil jako kapitán, Protože Dres Barcelona Paulini není průměrný hráč. Nemyslím si, že ti, kteří drželi jeho černé lidi zavřený, Dokud lidé, kteří znají míč, znají sílu Barcelony Paulinho. "

 

 

TagsTags:  
September 20, 2017September 20, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Barcelona oficiální oznámil, Teng Bailai chirurgie být úspěšný, Bude nepřítomen tři a půl měsíce. V posledním kole španělské ligy, Dumbledore byl zraněn ve hře, Dámské Fotbalové Dresy Barcelona oficiální řekl Deng Beilei levé nohy biceps šlacha slz, A podstoupí operaci. Dumbledorův ošetřující lékař Finský slavný doktor Oliva, Po obdržení operace, Barcelona oficiálně potvrdila, že operace byla velmi úspěšná, A doba obnovy Dumblera bude zkrácena na tři a půl měsíce, Namísto původního odhadu tří a půl měsíce až čtyř měsíců.

 

Barcelona oznámila v oficiálním oběžníku: " Brumbál v léčbě Olivy a Ricard-Pruny, Dokončil operaci levého stehna femorální biceps, Doba zotavení je asi tři a půl měsíce. "

 

Podle oficiálního prohlášení z Barcelony, Dumbledore se vrátí na stadion počátkem roku 2018, To znamená, že Deng Beilei byl rozhodnut, že se neobjeví v roce 2017, V Dres Barcelona bude chybět asi 20 her. Toto léto, Denberto se přestěhoval do Barcelony s poplatkem za převod 105 milionů EUR. Jeho nepřítomnost v Barceloně, Je to nepochybně špatná zpráva.

 

 

TagsTags:  
September 13, 2017September 13, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Německo Barak nedávno přijal exkluzivní rozhovor, V rozhovoru Barak se touto sezonou těšil na Ligu mistrů, A mluvil o Dámské Fotbalové Dresy Bayernu Mnichov.

 

" Real Madrid je v současnosti oblíbeným číslem jedna. Jejich zkušenosti, schopnosti a nedávný rekord jsou o tomto. Paříž v transferovém trhu po velké investice, Není to tým, který může soutěžit o vytvoření Ligy mistrů. Ale Paříž je také silným týmem, Jsou také v posledních několika sezónách, Ukázat svou schopnost soutěžit o šampionát Ligy mistrů. Ale mnoho týmů má takovou kapacitu. Pokud jde o sílu papíru, Real Madrid je stále nejoblíbenější. "

 

Ancelotti řekl, že Bayern Mnichov vyhrát Ligu mistrů, Je to realistický cíl? " Chápu, že se chce optimisticky podívat na Ligu mistrů. Je to obrovský trenér, Ale také vyhrát Ligu mistrů jako cíl. Ale Dres Bayern Munich může opravdu být úspěšný, Toto je další téma, Ale on je trenér, Musí tyto otázky zvážit. Ancelotti má zkušenosti. On měl velký úspěch v jeho předchozí koučování zkušenosti, Ví také, jak Bayern Mnichov vyhrál Ligu mistrů. To je také správný postoj, Hráči budou mít víru: Bayern Mnichov v letošním roce vyhrál Ligu mistrů. Vše je na konci sezóny. "

 

 

TagsTags:  
September 7, 2017September 7, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

V mezinárodním fotbalu, Alves je osobní vítěz. V Seville, Dámské Fotbalové Dresy Barcelona a Juventus, Alves trofej nespočet, Nyní je absolutním hlavním brazilským týmem. Toto léto se Alves přestěhoval do Paříže Saint Germain, Začal svou vlastní kariéru ve Francii. Nyní Alves přijal oficiální rozhovor FIFA, Mluvil o své mysli. "

 

Kdo je největším hráčem ve fotbale? Alves si vybral Messi: " Vybrala jsem Messiho, Protože jsem ho viděl hrát. Neviděl jsem výkon jiných skvělých hráčů, Právě jsem slyšel jejich skutky, Takže nedokážu dělat soudy. Budu jenom komentovat lidi, které jsem viděl. Messi a Nei Maer, Je nejlepší hráč, jaký jsem kdy viděl. "

 

Kdo je Alves ve fotbalovém kruhu nejlepším přítelem? Alves odpověděl: " Tam je hodně, ale já jsem si vybral Maldick. Je to brankář, Hrál jsem se se mnou v Bahia. Byli jsme vždycky spolu, Strávit spoustu těžkých časů. V Dres FC Barcelona, Nei Maer a můj vztah je také velmi dobrý, Ale nejsme tolik přátelé, Stejně jako bratři Barcelony. On je můj bratr, Nejen můj přítel, On je jako moje rodina. "

 

 

TagsTags:  
August 31, 2017August 31, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Tottenham Hotspur oznámil, že 19-ti letý Juan-Voith se připojil. Voith se stal také Gazani a Davidson - Sanchez, Dámské Fotbalové Dresy Tottenham Hotspur v letošním letním třetím znamení Podle zpráv, Obě strany převedou poplatek ve výši 8 milionů eur, Podepsáno po dobu 5 let.

 

Voith řekl v rozhovoru před tím, Tottenham trenér, jeho argentinští krajané Bocetino, Ve kterém hrál velmi důležitou roli, " Tottenham je velmi mladý hráč zaměřený na klub, Myslím, že můžu mít místo v týmu. Také jsem měl s Bocetinem komunikaci, Líbilo se mi to, co mi řekl. Řekl mi, že jsem se rozhodl vstoupit do Tottenhamu, Dovolte mi, abych si myslel, že Tottenham je vhodný pro můj klub. " Řekl Voith.

 

" Boschino mi řekl, Přidejte se k Tottenham Hotspur, A spoluhráči s tréninkem, Můžu se vejít do týmu. Také mi řekl Dres Tottenham Hotspurs koncepci týmu a tak dále. " Přidáno do společnosti Voith.

 

TagsTags:  
August 24, 2017August 24, 2017 Add comment3 comments Uncategorized Uncategorized

Manchester United zahájí dvě po sobě jdoucí vítězství, Legenda o Giggs řekl, Mourinho Dámské Fotbalové Dresy Manchester United bylo těžké zastavit.

 

Giggs řekl: " Mourinho týmový stav dohromady, Je obtížné blokovat. V minulosti to udělal, Vzhledem k tomu, Chce se vyrovnat s očekáváním vnějšího světa, V tom je velmi dobrý. Manchester United má mnoho zkušených hráčů, Všichni budou hrát roli, Jako Ashley - Young a Carrick, A Smolling a Dehia mají zkušenosti s vítězstvím v Premiership. Před prvními dvěma zápasy, Myslím, že mistrovství bude rozhodnuto mezi Manchester United a Manchester City. "

 

"Manchester United má za cíl mnoho lidí, To je důležité pro výhru. Mata každoročně skóroval, Marshall má také cíl, Když Mukhtar a Rushford v Dres Manchester United, Máte spoustu možností. Nemůžeš se jen spoléhat na cíl Lukaku."

 

TagsTags:  
August 17, 2017August 17, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Fotbal Reportéři Smith je přesvědčen, že bez ohledu na to, co se stane, bude to trenér Conti Dámské Fotbalové Dresy Chelsea v minulé sezóně. " V Zdá Chelsea mít konsensus, bylo by to Conti minulé sezony. " V živé vysílání, řekl Smith.

 

" Conti je vždy jasné, že spolupráce sami a Chelsea jsou krátkodobé, nemohu 100% jistý, že jeho manželka a dcera nejsou přesouvány do Londýna. "

 

" Vždycky hlas trenér řekl, že cítil dva až tři roky je dost, a před začátkem sezóny je zpráva, že jeho mzdy šly nahoru, ale neměl prodloužení smlouvy. Myslím, že Dres Chelsea již pociťují, může to být jeho v minulé sezóně, a to je velmi zvláštní, protože on trénoval první rok vyhrát šampionát. "

 

TagsTags:  
August 9, 2017August 9, 2017 Add comment4 comments Uncategorized Uncategorized

Konec minulé sezony kvůli zranění, uzavřít smlouvu s týmem, Dámské Fotbalové Dresy Ibrahimovic zůstal v Carrington rehabilitaci, Není to žádný zřetelný pokrok s Manchesterem United. Nicméně nedávná zpráva, že Ibrahimovic je pravděpodobné, že smlouvu s Manchesterem United, Představil Návrat krále.

 

To novinu, Ibrahimovic byl blízký dohodě s Manchester United prodloužení smlouvy. Manchester United se těším na úspěšné vrácení Ibrahimovic. Tentokrát bývalý evropský Super Cup, Mourinho zřejmě v porovnání s ostatními týmy, Ibrahimovic přednost Manchester United. To také ukazuje, že obě strany mají obnovit, S úmyslem postoupit do určité míry.

 

Čekal Ibrahimovic v lednu příštího roku získat rehabilitaci, Ale po třech měsících odpočinku, Ibrahimovic zotavení rychleji, než se očekávalo. Nedlouho předtím, Ibrahimovic by se mohl vrátit na začátku října, Manchester United zřejmě větší důvěru v něho, Dosáhnou smlouvy mohou být značně zvýšil. Ibrahimovic se dobře hodí Dres Manchester United a taktické charakteristiky V případě úspěšné obnovy, Ibrahimovic v kombinaci s Loukakou také vzrušující, Síla Manchester United Squad může být dále posílena.

 

TagsTags: dres manchester united 
August 4, 2017August 4, 2017 Add comment0 comments Uncategorized Uncategorized

Britská média, Manažer Arsenalu Arsene Wenger potvrdil, v rozhovoru, Sanchez neopustí klub letos v létě. ve stejné době, V zobrazení videa, Sanchez políbit Dres Arsenal týmu logo na dresu, Wenger se zdá potvrdit tvrzení.

 

" Já se nevzdám cokoliv, Jediným řekne, že, Sanchez je nyní velmi soustředěný, Mé rozhodnutí je zcela jasné, On zůstane. " Manažer Arsenalu Arsene Wenger řekl v rozhovoru "Je to dobrá situace, Stačí, abyste viděli z tréninku, Teď se musí obnovit tělo, Ale přesto to vypadá velmi ostrý, Jako vždy. "

 

Stojí za zmínku, že, Britská média vydala video na displeji, Sanchez má stále pocit pro Dámské Fotbalové Dresy Arsenal, Sanchez políbit Gunners tým emblém na košili, Zdá se, že jeho věrnost klubu. Fleet Street řečeno, Budoucí Sanchez se očekává zvraty, Nevylučuje možnost prodloužit smlouvu s Arsenalem.

 

TagsTags: dres arsenal 
Results per page:
1 2 3 >>
Description
czdresy
Posts: 25
Comments: 25
Categories
Tags
8 dresy (8)
7 fotbalové (7)
7 dres (7)
3 united (3)
3 manchester (3)
2 levné (2)
1 francie (1)
1 liverpool (1)
1 arsenal (1)
1 dámské (1)
1 bayern (1)
1 ronaldo (1)
1 schalke (1)
1 argentina (1)
1 barcelona (1)
1 juventus (1)
1 munich (1)
Copyright © 2017 tyBit, Inc.
Hosting provided by ait.com